Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Sisteme de control informatic - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Sisteme de control informatic

  • Publicată
    27/03/2019
  • Termenul-limită
    26/04/2019
  • Deschiderea ofertelor
    26/04/2019
  • Contract atribuit
    25/06/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
PGE Energia Ciepła S.A.
Locul de executare
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Locația achizitorului
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
48151000 Sisteme de control informatic
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
914,591.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
1001179500
Descriere

Zakres zamówienia obejmuje modernizację systemu sterowania Master/Proster dla kotła k5 i elektrofiltru K6 w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku - Elektrociepłownia Gdyńska.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: PGE Energia Ciepła S.A.
Numărul de înregistrare național: KRS 0000013479
Adresa poștală: ul. Złota 59
Localitatea: Warszawa
Codul NUTS: PL613
Codul poștal: 00-120
Țara: POL
Persoană de contact: Barbara Wojtoń
Adresa principală: https://www.pgeenergiaciepla.pl/
Electronic via:
https://pgeenergiaciepla.eb2b.com.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/04/2019 10:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
914,591.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Wystawowa 1
Localitatea: Wrocław
Codul poștal: 51-618
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.