Publications Office of the EU
Rozšíření a modernizace strukturovaných sítí - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Rozšíření a modernizace strukturovaných sítí

  • Publicată
    19/03/2025
  • Termenul-limită
    23/04/2025
  • Contract atribuit
    24/06/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Univerzita Pardubice
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
32412000 Reţea de comunicaţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
60,000,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
87,647,985.80 CZK
Numărul de referință al procedurii
2025001273
Descriere

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující se dodávky aktivních prvků a kabeláže na základě rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení (dále jen „účastník“), tj. uzavřené s jedním dodavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován průběžně po dobu 4 let trvání rámcové dohody nebo do vyčerpání finančního limitu 60 000 000 Kč bez DPH, a to podle skutečnosti, která nastane dříve.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilUpce
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilUpce
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Celková koncepce technického řešení
Valoarea estimată
60,000,000.00 CZK
Valoare contractată finală
87,647,985.80 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: VCORP s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Brno - Židenice
Codul poștal: 61500
Țara:
Denumirea oficială: VCORP s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Brno - Židenice
Codul poștal: 61500
Țara:
Denumirea oficială: VCORP s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Brno - Židenice
Codul poștal: 61500
Țara:
Denumirea oficială: VCORP s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Brno - Židenice
Codul poștal: 61500
Țara:
Denumirea oficială: VCORP s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Brno - Židenice
Codul poștal: 61500
Țara:
Denumirea oficială: VCORP s.r.o.
Adresa poștală:
Localitatea: Brno - Židenice
Codul poștal: 61500
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.