Publications Office of the EU
Spania-La Rinconada: Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-La Rinconada: Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat

  • Publicată
    13/08/2021
  • Termenul-limită
    20/09/2021
  • Deschiderea ofertelor
    11/10/2021
  • Contract atribuit
    25/03/2022
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de La Rinconada
Locul de executare
NUTS code: ES618 Sevilla
Locația achizitorului
NUTS code: ES618 Sevilla
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
31000000 Maşini, aparate, echipamente şi consumabile electrice; iluminat
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,041,317.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,067,843.65 EUR
Numărul de referință al procedurii
6724/2021
Descriere

El objeto sería la contratación de la realización de las siguientes mejoras en eficiencia energética en el alumbrado exterior: renovación de luminarias convencionales por LED, instalación de sistemas de telegestión en centros de mando, adecuación de los centros de mando al REBT.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de La Rinconada
Numărul de înregistrare național: P4108100A
Adresa poștală: Plaza de España, 6
Localitatea: La Rinconada
Codul NUTS: ES618
Codul poștal: 41309
Țara: ESP
Persoană de contact: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de La Rinconada
Adresa principală: https://contrataciondelestado.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/10/2021 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
3,041,317.00 EUR
Valoare contractată finală
2,067,843.65 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ELECNOR
Adresa poștală: Marqués de Mondejar, 33
Localitatea: MADRID
Codul poștal: 28028
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.