Publications Office of the EU
Ungaria-Budapesta: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungaria-Budapesta: Electricitate

  • Publicată
    06/10/2016
  • Termenul-limită
    08/11/2016
  • Deschiderea ofertelor
    08/11/2016
  • Contract atribuit
    21/12/2016
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Nemzeti Közszolgálati Egyetem
Locul de executare
NUTS code: HU110 Budapest
Locația achizitorului
NUTS code: HU110 Budapest
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
84,091,756.00 HUF
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Adásvételi szerződés / A Nemzeti Közszolgálati Egyetem részére villamos energia beszerzése a 2017. évre, melynek helyszínei: A Nemzeti Közszolgálati Egyetem telephelyei
Rendészettudományi Kar 1121.Budapest Farkasvölgyi út.12.
Államtudományi és Közigazgatástudományi Kar 1118 Budapest, Ménesi út 5.
Ludovika Campus/Üzemeltetési épület 1089 Budapest, Orczy út 1.
Ludovika Campus/Főépület 1083 Budapest, Ludovika tér 2.
Ludovika Campus /KTK kollégium 1089 Budapest, Orczy út 1.
Ludovika Campus/RTK Kollégium 1089 Budapest, Diószeghy Sámuel u. 38-40.
Ludovika Campus / Vívóterem.
Ludovika Campus / Oktatási épület.
Várhatóan 2017. áprilisában a Rendészettudományi Kar, 2017. szeptemberében az Államtudományi és Közigazgatástudományi Kar költözni fog a 1089 Budapest, Diószeghy Sámuel u. 38–40-be illetve a Ludovika Campus Új oktatási épületébe.
A várható fogyasztási értékek bontását a Közbeszerzési műszaki leírás mellékelt Excel táblázata tartalmazza.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Jogtanácsosi Iroda
Numărul de înregistrare național: AK10772
Adresa poștală: Ludovika tér 2., I. 139.
Localitatea: Budapest
Codul NUTS: HU101
Codul poștal: 1083
Țara: HUN
Persoană de contact: Endrédi Gábor
Adresa principală: http://www.uni-nke.hu
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/11/2016 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
84,091,756.00 HUF
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ALTEO Energiaszolgáltató Nyrt.
Adresa poștală: Babér utca 1–5.
Localitatea: Budapest
Codul poștal: 1131
Țara: HUN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.