Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Imprimate la comandă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Imprimate la comandă

  • Contract atribuit
    06/03/2017
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Централна избирателна комисия
Locul de executare
NUTS code: BG411 София (столица)
Locația achizitorului
NUTS code: BG411 София (столица)
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
22458000 Imprimate la comandă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,184,285.75 BGN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Поръчката включва изработка и доставка на хартиени бюлетини за гласуване за изборите за народни представители на 26.3.2017 г. в тираж и със спецификации съгласно Решенията на ЦИК и Изборния кодекс. Пълно описание на предмета на обществената поръчка се съдържа в поканата за участие в договарянето.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1.00
Valoare contractată finală
1,184,285.75 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Печатница на „Българската народна банка“ АД
Adresa poștală: бул. „Цариградско шосе“ № 117
Localitatea: София
Codul poștal: 1784
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.