Publications Office of the EU
Spania-Cádiz: Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Cádiz: Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii

  • Publicată
    15/07/2022
  • Termenul-limită
    22/08/2022
  • Deschiderea ofertelor
    23/08/2022
  • Contract atribuit
    18/11/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
DELEGACIÓN TERRITORIAL DE SALUD Y FAMILIAS EN CÁDIZ
Locul de executare
NUTS code: ES612 Cádiz
Locația achizitorului
NUTS code: ES612 Cádiz
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50700000 Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
380,217.38 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
162,613.11 EUR
Numărul de referință al procedurii
CONTR_2022_228427
Descriere

Servicio de mantenimiento del edificio sede de la Delegación Territorial de Salud y Familias en Cádiz y del edificio sede de la Unidad de Valoración Médica de Incapacidades de Cádiz

Metoda de depunere
Electronic via:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/08/2022 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
380,217.38 EUR
Valoare contractată finală
162,613.11 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: INGEMANSUR S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: Jerez de la Frontera
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.