Publications Office of the EU
Franţa-Le Mans: Servicii de reparare a camioanelor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Le Mans: Servicii de reparare a camioanelor

  • Publicată
    11/09/2018
  • Termenul-limită
    09/10/2018
  • Deschiderea ofertelor
    10/10/2018
  • Contract atribuit
    18/01/2019
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Locul de executare
NUTS code: FRG04 Sarthe
Locația achizitorului
NUTS code: FRG04 Sarthe
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50114100 Servicii de reparare a camioanelor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
440,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2018_0092_fcs_bl
Descriere

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Numărul de înregistrare național: 24720013200014
Adresa poștală: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Localitatea: Le Mans
Codul NUTS: FRG04
Codul poștal: 72039
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.lemans.fr
Electronic via:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/10/2018 09:00
Achizitori
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
440,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: AD 72
Adresa poștală: 35 bd Pierre Lefaucheux
Localitatea: Le Mans
Codul poștal: 72100
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.