Publications Office of the EU
Republica Cehă-Plzeň: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republica Cehă-Plzeň: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile

  • Publicată
    20/08/2016
  • Termenul-limită
    01/12/2016
  • Contract atribuit
    30/01/2017
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Česká republika – Státní pozemkový úřad
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: CZ03 Jihozápad
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
7,307,762.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
7,402,668.00 CZK
Numărul de referință al procedurii
2VZ4278/2016-504202
Descriere

Předmětem veřejné zakázky je odstranění stávající skládky pryskyřice, která se nachází v průmyslové oblasti na okraji Města Bělá nad Radbuzou, na pozemku p.č. č. 1588/3 a 1659/12 dle KN. Z odebraného vzorku pryskyřice bylo chemickými analýzami zjištěno, že se jedná o asfalt (katalogové číslo odpadu 17 03 02) klasifikován jako odpad ostatní (O). Před započetím vlastních prací na odstranění asfaltu bude zhotovitelem provedena příprava pozemku, která spočívá zejména v odstranění všech náletových dřevin rostoucích na ploše asfaltu. Práce na odstranění asfaltu budou tedy spočívat v rozbití (na kusovitost, s níž bude možná manipulace) asfaltu, jeho vysbírání z povrchu terénu, naložení na dopravní prostředek a odvoz na dodavatelem zvolenou skládku.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
7,307,762.00 CZK
Valoare contractată finală
7,402,668.00 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Ekoinvest Sokolov spol. s r.o.
Adresa poștală: Kostelní Bříza 20
Localitatea: Březová
Codul poștal: 356 01
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.