Publications Office of the EU
Bulgaria-Gabrovo: Gaze naturale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Gabrovo: Gaze naturale

  • Contract atribuit
    20/05/2019
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Териториално поделение на НОИ — Габрово
Locul de executare
NUTS code: BG322 Габрово
Locația achizitorului
NUTS code: BG322 Габрово
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09123000 Gaze naturale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
50,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
50,000.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
07-2018-1015-07-121
Descriere

Доставка на природен газ за срок от 48 месеца

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
50,000.00
Valoare contractată finală
50,000.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: „Ситигаз България“ ЕАД
Adresa poștală: ул. „А. Мицкевич“ № 4а
Localitatea: София
Codul poștal: 1360
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.