Publications Office of the EU
Livsmedel kaffe och te - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Livsmedel kaffe och te

  • Publicată
    08/02/2024
  • Termenul-limită
    20/02/2024
  • Deschiderea ofertelor
    21/02/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Göteborgs Stads inköps- och upphandlingsförvaltning
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
03131100 Boabe de cafea
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
124,000,000.00 SEK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
816/23
Descriere

Upphandlingen avser leverans av ekologiskt och etiskt producerad kaffe och te till Göteborgs Stad och deltagande kranskommuner.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5910&GoTo=Tender
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
21/02/2024 00:00
Locul de executare
Informație indisponibilă
Codul CPV

03131100 - Boabe de cafea

15842210 - Ciocolată de băut

15860000 - Cafea, ceai şi produse conexe

15864000 - Preparate de ceai sau de maté

15863000 - Ceai

Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere:
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
124,000,000.00 SEK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Compass Group AB
Adresa poștală:
Localitatea: SOLNA
Codul poștal: 17123
Țara:
Denumirea oficială: Kahls Kaffe Aktiebolag
Adresa poștală:
Localitatea: VÄSTRA FRÖLUNDA
Codul poștal: 42131
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.