Publications Office of the EU
Germania-Schwäbisch Hall: Lucrări de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Schwäbisch Hall: Lucrări de construcţii

  • Publicată
    16/08/2017
  • Termenul-limită
    18/09/2017
  • Deschiderea ofertelor
    18/09/2017
  • Contract atribuit
    12/10/2017
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall GmbH
Locul de executare
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Locația achizitorului
NUTS code: DE11A Schwäbisch Hall
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
398,809.11 EUR
Numărul de referință al procedurii
Gewerk Trockenbau Wände (VE04.01)
Descriere

Die GWG Grundstücks- und Wohnungsbaugesellschaft Schwäbisch Hall mbH plant die Sanierung und den Umbau des ehemaligen Fassfabrikgebäudes in Schwäbisch Hall – Hessental an der Karl-Kurz-Straße 44 (sogenanntes „Kurz-Areal“). Neben Gewerbe- und Gastronomieflächen soll ein Großteil des Gebäudes vom Landkreis Schwäbisch Hall für wesentliche Teile der Verwaltung übernommen werden. Die Einhaltung höchster energetischer Standards ist ein wesentliches Ziel des Bauprojekts. Mit diesem Vergabeverfahren werden die Trockenbauarbeiten-Wände ausgeschrieben.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Kraft + Kraft Architekten
Adresa poștală: Schillerstr. 40
Localitatea: Schwäbisch Hall
Codul NUTS: DE11A
Codul poștal: 74523
Țara: DEU
Adresa principală: www.kraft-sha.de
Electronic via:
https://www.subreport.de/E26152112
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
18/09/2017 14:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
398,809.11 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Gruber Innenausbau-Holzbau GmbH
Adresa poștală: Gruberweg 11
Localitatea: Rötz
Codul poștal: 92444
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.