Publications Office of the EU
Franţa-Le Cannet: Servicii de catering - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Le Cannet: Servicii de catering

  • Publicată
    02/02/2018
  • Termenul-limită
    05/03/2018
  • Deschiderea ofertelor
    06/03/2018
  • Contract atribuit
    11/06/2018
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Mairie du Cannet
Locul de executare
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Locația achizitorului
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55520000 Servicii de catering
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
960,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
240,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
MAPA 2018-001
Descriere

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Mairie du Cannet
Adresa poștală: 20 bd Sadi Carnot
Localitatea: Le Cannet
Codul NUTS: FRL03
Codul poștal: 06110
Țara: FRA
Persoană de contact: Service des marchés
Adresa principală: www.lecannet.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/03/2018 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.