Publications Office of the EU
Belgia-Evere: Servicii de apărare militară - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Evere: Servicii de apărare militară

  • Publicată
    09/08/2014
  • Termenul-limită
    23/09/2014
  • Deschiderea ofertelor
    23/09/2014
  • Contract atribuit
    16/10/2014
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
MRMP-L/S – Direction générale material resources – division marchés publics – section "Land Systems" – sous-section "Services"
Locul de executare
NUTS code: BE Belgique/België
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
75221000 Servicii de apărare militară
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
535,785.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
MRMP-L/S-15LS307-F03
Descriere

Contrat ouvert (2015-2018) relatif à l'assistance dépannage (avec véhicules de remplacement) pour véhicules commerciaux légers de la défense.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/09/2014 11:20
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
535,785.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: VAB NV
Adresa poștală: Pastoor Coplaan 100
Localitatea: Zwijndrecht
Codul poștal: 2070
Țara: BEL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.