Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie

  • Publicată
    18/10/2019
  • Termenul-limită
    18/11/2019
  • Deschiderea ofertelor
    04/12/2019
  • Contract atribuit
    15/02/2021
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Junta de Contratación del Ministerio de Justicia
Locul de executare
NUTS code: ES300 Madrid
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
481,240.12 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
300,775.07 EUR
Numărul de referință al procedurii
ASE/2019/140
Descriere

Redacción del proyecto y dirección de las obras del nuevo edificio del Instituto de Medicina Legal en Toledo.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Junta de Contratación del Ministerio de Justicia
Numărul de înregistrare național: S2813610I
Adresa poștală: C/ San Bernardo, 45
Localitatea: Madrid
Codul NUTS: ES300
Codul poștal: 28015
Țara: ESP
Persoană de contact: Junta de Contratación del Ministerio de Justicia
Adresa principală: https://contrataciondelestado.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/12/2019 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
481,240.12 EUR
Valoare contractată finală
300,775.07 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Estudio González Arquitectos, S. L. P.
Adresa poștală: C/ Teresa Gil, 18, 6.º A
Localitatea: Valladolid
Codul poștal: 47002
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.