Publications Office of the EU
Germania-Rheine: Lucrări de construcţii de baraje, canale, canale de irigaţie şi apeducte - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Rheine: Lucrări de construcţii de baraje, canale, canale de irigaţie şi apeducte

  • Publicată
    08/06/2013
  • Termenul-limită
    26/06/2013
  • Anulată
    15/02/2014
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Anulate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wasser- und Schifffahrtsamt Rheine
Locul de executare
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45247000 Lucrări de construcţii de baraje, canale, canale de irigaţie şi apeducte
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
2-231.2-DüDEK/00
Descriere

Die Abdämmung, Trockenlegung und Reinigung der 6 Düker, einschließlich Wasserhaltung und Entsorgung des Abfallgutes.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Wasser- und Schifffahrtsamt Rheine
Adresa poștală: Münsterstr.77
Localitatea: Rheine
Codul poștal: 48431
Țara: DEU
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/06/2013 11:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.