Publications Office of the EU
Achiziționarea a două mașini de pompieri pentru nevoile de DVD pe Zlarin și DVD pe Žirje - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Achiziționarea a două mașini de pompieri pentru nevoile de DVD pe Zlarin și DVD pe Žirje

  • Publicată
    02/09/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
  • Termenul-limită
    02/10/2026
  • Deschiderea ofertelor
    02/10/2026
Statut
Publicate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
GRAD ŠIBENIK
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: HR034 Šibensko-kninska županija
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34144210 Vehicule de pompieri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
496,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
JN 2026-52
Descriere

Achiziționarea a două mașini de pompieri în două grupuri pentru nevoile de DVD pe Zlarin și DVD pe Žirje

Metoda de depunere
Electronic via:
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/10/2026 12:00
Achizitori
DVD "ŽIRJE"
DVD ZLARIN
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.