Publications Office of the EU
Spordiinventari ja -varustuse ostmine - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spordiinventari ja -varustuse ostmine

  • Publicată
    04/10/2024
  • Termenul-limită
    06/11/2024
  • Deschiderea ofertelor
    06/11/2024
  • Contract atribuit
    03/01/2025
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Tallinna Strateegiakeskus
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
37400000 Articole şi echipament de sport
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
250,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
150,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
284594
Descriere

Hanke esemeks on eelkõige Tallinn Euroopa spordipealinn 2025. aasta sportimise ja aktiivseks vabaajaveetmise ürituste läbiviimiseks vajalike tarvete ja varustuse ning sündmuste läbiviimiseks spordi- ja ülerõivaste ostmine, koos tarnimisega, vastavalt riigihanke alusdokumentides toodud tingimustele. Riigihange on jaotatud kaheks osaks, mõlemas hanke osas sõlmib hankija raamlepingu minimaalselt kahe ja kuni kolme edukaks tunnistatud pakkumuse esitanud pakkujaga. Raamlepingu alusel sõlmitakse hankelepinguid kaskaadmeetodil (ostukorvis nimetatud asjade ostmiseks) ja ka minikonkursi tulemuste alusel (ostukorviväliste asjade ostmiseks või juhul, kui hankija ei ole rakendanud ostukorvis nimetatud asjade ostmiseks kaskaadmeetodit).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7833145/tenders
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7833145/tenders
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/11/2024 13:00
Achizitori
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.