Publications Office of the EU
Franţa-Salon-de-Provence: Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de stingere a incendiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Salon-de-Provence: Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de stingere a incendiilor

  • Contract atribuit
    28/12/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Mairie de Salon-de-Provence
Locul de executare
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Locația achizitorului
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50413200 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de stingere a incendiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
167,656.40 EUR
Numărul de referință al procedurii
18270000
Descriere

Le présent accord cadre comprend les opérations de maintenance préventive systématique des extincteurs, couvertes par un forfait annuel, (Mission 1) ainsi que les opérations de maintenance corrective et fourniture éventuelle d'extincteurs neufs en cas de remplacement ou de nouvelles installations (Mission 2), qui feront l'objet de bons de commandes.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
167,656.40 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SARL Mondialfeu
Adresa poștală: 8 avenue de la Moutte, ZI La Valampe
Localitatea: Châteauneuf-les-Martigues
Codul poștal: 13220
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.