Publications Office of the EU
Franţa-Toulouse: Lucrări de instalare de ascensoare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Toulouse: Lucrări de instalare de ascensoare

  • Publicată
    25/04/2022
  • Termenul-limită
    23/05/2022
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
université Toulouse 1 Sciences Sociale
Locul de executare
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Locația achizitorului
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45313100 Lucrări de instalare de ascensoare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
83,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2021-24²
Descriere

la présente consultation fait suite à la déclaration sans suite du lot 19 du marché initial 2021-24. Le présent marché a pour objet des travaux pour la construction d'un bâtiment universitaire de 5.800m² SP. L'Opération comprend la construction d'un Gymnase de Type C (26 x 44 x 9 m), tribune mobile de 200 places, mur d'escalade, salle de cardio-training et locaux annexes, 1 amphithéâtre colloque de 300 places, 2 amphithéâtres d'enseignement de 350 places, 2 salles de TD de 100 places, le service de la Médecine préventive universitaire, le service de la Médecine du Travail. Lot 19 Appareils élévateurs

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_4lebVWN8Xk
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
83,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.