Publications Office of the EU
Irlanda-Dublin: Servicii juridice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlanda-Dublin: Servicii juridice

  • Publicată
    10/04/2020
  • Termenul-limită
    11/05/2020
  • Contract atribuit
    12/10/2020
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
National Transport Authority
Locul de executare
NUTS code: IE0 Ireland
Locația achizitorului
NUTS code: IE061 Dublin
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79100000 Servicii juridice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,153,325.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
APR168184-2020
Descriere

The National Transport Authority requires legal advisory services in the areas of public procurement, commercial/ contract administration, environmental, planning and other statutory and regulatory areas, litigation and judicial review, general advisory, European law and competition Law and data protection and intellectual property law.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: National Transport Authority
Numărul de înregistrare național: N/A
Adresa poștală: Dun Sceine, Iveagh Court, Harcourt Lane
Localitatea: Dublin 2
Codul NUTS: IE061
Codul poștal: D02 WT20
Țara: IRL
Persoană de contact: Mark Bradwell
Adresa principală: http://www.nationaltransport.ie/
Electronic via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=165391&B=ETENDERS_SIMPLE
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
4,153,325.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: McCann FitzGerald
Adresa poștală: Riverside One Sir John Rogerson's Quay
Localitatea: Dublin 2
Codul poștal: D02 X576
Țara: IRL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.