Publications Office of the EU
E-Madrid: Servicii de dezvoltare de software personalizat - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Madrid: Servicii de dezvoltare de software personalizat

  • Publicată
    30/11/2011
  • Termenul-limită
    12/01/2012
  • Deschiderea ofertelor
    09/02/2012
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Instituto Nacional de Estadística INE
Locul de executare
NUTS code: ES España
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72230000 Servicii de dezvoltare de software personalizat
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,845,762.71 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
01001740063N
Descriere

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Registro General del INE
Adresa poștală: Estebanez Calderon, 2
Localitatea: Madrid
Codul poștal: 28020
Țara: ESP
Ofertele pot fi depuse
Not specified
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
09/02/2012 13:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Not specified
Valoarea estimată
1,845,762.71 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.