Publications Office of the EU
Slovacia-Banská Bystrica: Servicii pentru silvicultură - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Slovacia-Banská Bystrica: Servicii pentru silvicultură

  • Publicată
    27/09/2016
  • Termenul-limită
    02/11/2016
  • Deschiderea ofertelor
    03/11/2016
  • Contract atribuit
    05/12/2016
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Locul de executare
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Locația achizitorului
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77200000 Servicii pentru silvicultură
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
755,098.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
755,088.96 EUR
Numărul de referință al procedurii
03/15/2017
Descriere

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Numărul de înregistrare național: 36038351
Adresa poștală: Námestie SNP 8
Localitatea: Banská Bystrica
Codul NUTS: SK032
Codul poștal: 975 66
Țara: SVK
Persoană de contact: Ing. Ján Šarík
Adresa principală: http://www.lesy.sk
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/11/2016 10:00
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
755,098.00 EUR
Valoare contractată finală
755,088.96 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Di Mihálik, s.r.o.
Adresa poștală: Jesenského 1089/11
Localitatea: Žilina
Codul poștal: 010 01
Țara: SVK

Denumirea oficială: Eurolesy s.r.o.
Adresa poștală: Nálepkova 7
Localitatea: Brezno
Codul poștal: 977 01
Țara: SVK

Denumirea oficială: Leslan s.r.o.
Adresa poștală: Vyšovec 58/19
Localitatea: Selce
Codul poștal: 976 11
Țara: SVK

Denumirea oficială: Lesné práce s.r.o.
Adresa poștală: Ondrej nad Hronom 451
Localitatea: Brusno
Codul poștal: 976 62
Țara: SVK

Denumirea oficială: Bodor, s.r.o.
Adresa poștală: Do uhliska 428/2
Localitatea: Ružomberok
Codul poștal: 034 03
Țara: SVK

Denumirea oficială: Kútik DKD s.r.o.
Adresa poștală: Za štadiónom 705/5
Localitatea: Nemecká
Codul poștal: 976 97
Țara: SVK

Denumirea oficială: Forestra s.r.o.
Adresa poștală: Lesnícka 79
Localitatea: Horné Srnie
Codul poștal: 914 42
Țara: SVK

Denumirea oficială: K.K. Ťažby s.r.o.
Adresa poștală: Lichardova 21
Localitatea: Slovenská Ľupča
Codul poștal: 976 13
Țara: SVK

Denumirea oficială: Radoslav Gavalda
Adresa poștală: Pod Babou 101/28
Localitatea: Poniky
Codul poștal: 976 33
Țara: SVK

Denumirea oficială: DR Drevo s.r.o.
Adresa poștală: Skubínska cesta 86
Localitatea: Banská Bystrica
Codul poștal: 974 09
Țara: SVK

Denumirea oficială: Jozef Karas
Adresa poștală: Liesek 825
Localitatea: Liesek
Codul poștal: 027 12
Țara: SVK

Denumirea oficială: Družstvo Slovakia
Adresa poștală: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Localitatea: Zvolen
Codul poștal: 976 01
Țara: SVK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.