Publications Office of the EU
Polonia-Łódź: Produse farmaceutice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Łódź: Produse farmaceutice

  • Publicată
    22/02/2014
  • Termenul-limită
    02/04/2014
  • Deschiderea ofertelor
    02/04/2014
  • Contract atribuit
    29/09/2014
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Locul de executare
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33600000 Produse farmaceutice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,671,202.80 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,591,593.84 PLN
Numărul de referință al procedurii
25/ZP/14
Descriere

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/04/2014 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1,671,202.80 PLN
Valoare contractată finală
1,591,593.84 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Komtur Polska Sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Puławska 405a
Localitatea: Warszawa
Codul poștal: 02-801
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.