Publications Office of the EU
Încheierea unui contract-cadru neexclusiv pentru inspecțiile clădirilor în conformitate cu DIN 1076 în cadrul procedurii deschise - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Încheierea unui contract-cadru neexclusiv pentru inspecțiile clădirilor în conformitate cu DIN 1076 în cadrul procedurii deschise

  • Publicată
    30/10/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
  • Termenul-limită
    16/01/2028
  • Deschiderea ofertelor
    16/01/2028
Statut
Publicate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Die Autobahn GmbH des Bundes - NL Südbayern
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71631450 Servicii de inspecţie a podurilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
AP010900193
Descriere

Obiectul contractului-cadru îl constituie încercările principale și încercările structurale simple pentru structurile de construcții civile în conformitate cu DIN 1076 în pachete individuale de încercări împărțite în următoarele două loturi: Lotul 1: Poduri, bariere fonice, pereți de susținere, tuneluri și alte structuri inginerești (cu excepția indicatoarelor rutiere) Lotul 2: Aceasta este destinată atribuirii serviciului descris în caietul de sarcini prin intermediul unei proceduri deschise. Contractul-cadru care intră în domeniul de aplicare al procedurii de admitere intră în vigoare pentru prima dată la 1.3.2026 și se încheie la 29.2.2028, sub rezerva opțiunii de prelungire contractuală. Pentru a răspunde diversității contractanților potențiali în cadrul modelului de autorizare, fiecărei întreprinderi care îndeplinește condițiile de autorizare i se va permite să adere la contractul-cadru în aceleași condiții pe întreaga durată a contractului.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://vergabe.autobahn.de
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://vergabe.autobahn.de
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/01/2028 12:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.