Publications Office of the EU
Polonia-Katowice: Haveze de cărbune sau de rocă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Katowice: Haveze de cărbune sau de rocă

  • Publicată
    13/06/2017
  • Termenul-limită
    08/08/2017
  • Contract atribuit
    05/10/2017
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: PL227 Rybnicki
Locația achizitorului
NUTS code: PL227 Rybnicki
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
43122000 Haveze de cărbune sau de rocă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
6,689,900.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
481700470
Descriere

Dzierżawa kombajnu ścianowego wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o., Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o.
Adresa poștală: Powstańców 30
Localitatea: Katowice
Codul NUTS: PL227
Codul poștal: 40-039
Țara: POL
Persoană de contact: KWK ROW 44-253 Rybnik, ul. Jastrzębska 10
Adresa principală: www.pgg.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
6,689,900.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Eickhoff Polonia Ltd Sp. z o.o. 40-389 Katowice, ul. Lwowska 38
Adresa poștală:
Localitatea: Katowice
Codul poștal:
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.