Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Diverse medicamente - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Diverse medicamente

  • Publicată
    03/07/2012
  • Termenul-limită
    13/08/2012
  • Deschiderea ofertelor
    14/08/2012
  • Contract atribuit
    01/10/2012
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Locul de executare
NUTS code: RO321 Bucureşti
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33690000 Diverse medicamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
457,810.70 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,905,081.10 RON
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
213
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
14/08/2012 12:00
Locul de executare
Codul CPV

33690000 - Diverse medicamente

33600000 - Produse farmaceutice

33675000 - Antihistaminice pentru uz sistemic

33621300 - Preparate împotriva anemiei

33621100 - Antitrombotice

33642200 - Corticosteroizi pentru uz sistemic

33642000 - Preparate hormonale sistemice, cu excepţia hormonilor sexuali

33661000 - Medicamente pentru sistemul nervos

33613000 - Laxative

33622700 - Blocanţi de calciu

33692210 - Soluţii pentru nutriţie parenterală

33615100 - Insulină

33617000 - Suplimente minerale

33651000 - Antiinfecţioase generale pentru uz sistemic

33622500 - Antihemoroidale de uz topic

33620000 - Medicamente pentru sânge, pentru organele hematopoietice şi pentru sistemul cardiovascular

33622300 - Diuretice

33661500 - Psiholeptice

33622100 - Medicamente utilizate în cardiologie

33661300 - Antiepileptice

33661100 - Anestezice

33662000 - Medicamente pentru organele senzoriale

33692700 - Soluţii de glucoză

33610000 - Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism

33614000 - Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale

33673000 - Medicamente împotriva maladiilor obstructive ale căilor respiratorii

33631400 - Antibiotice şi medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic

33730000 - Produse de îngrijire a ochilor şi lentile corectoare

33631600 - Antiseptice şi dezinfectante

33621400 - Substituenţi de plasmă sanguină şi soluţii pentru perfuzii

33621200 - Antihemoragice

33621000 - Medicamente pentru sânge şi pentru organele hematopoietice

33640000 - Medicamente pentru sistemul genito-urinar şi hormoni

33611000 - Medicamente împotriva tulburărilor provocate de hiperaciditate

33622800 - Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin

33622600 - Betablocanţi

33632100 - Antiinflamatoare şi antireumatismale

33693000 - Toate celelalte produse terapeutice

33632300 - Preparate împotriva gutei

33670000 - Medicamente pentru sistemul respirator

33651100 - Antibacterieni pentru uz sistemic

33674000 - Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului

33622400 - Vasoprotectoare

33661600 - Psihoanaleptice

33622200 - Antihipertensive

33661400 - Medicamente împotriva bolii Parkinson

33622000 - Medicamente pentru sistemul cardiovascular

33661200 - Analgezice

33612000 - Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale

33662100 - Medicamente pentru oftalmologie

33696800 - Produse de contrast pentru utilizare în radiologie

33692000 - Soluţii medicamentoase

33616000 - Vitamine

33652100 - Antineoplazice

33692400 - Soluţii pentru perfuzii

Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.