Publications Office of the EU
Letonia-Riga: Traverse şi părţi de traverse - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letonia-Riga: Traverse şi părţi de traverse

  • Publicată
    21/01/2016
  • Termenul-limită
    29/02/2016
  • Deschiderea ofertelor
    29/02/2016
  • Contract atribuit
    12/04/2016
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: LV00 Latvija
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34947000 Traverse şi părţi de traverse
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,754,760.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
LDZ 2016/3-IB
Descriere

Dzelzsbetona gulšņu piegāde.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/02/2016 10:15
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
3,754,760.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Uzņēmums “TRACK TEC S.A.”
Adresa poștală: ul. Rondo ONZ 1
Localitatea: Warszawa
Codul poștal: 124
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.