Publications Office of the EU
Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tender for the Supply, Delivery and Installation of an Aircondition and Ventilation System at ARB Complex for the Għarb Local Council

  • Publicată
    08/07/2025
  • Termenul-limită
    22/07/2025
  • Deschiderea ofertelor
    22/07/2025
  • Contract atribuit
    23/09/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gharb Local Council
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: MT001 Malta
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
42520000 Echipamente de ventilaţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
68,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

The subject of this tender is the supply, delivery and installation of an air condition and ventilation system at Arb Complex for the Għarb Local Council. The place of acceptance of the supplies shall be at Arb Complex, Għarb, the time-limits for the execution of the contract shall be three (3) weeks.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=12317001
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/07/2025 10:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: The tender was awarded to the cheapest and technically compliant bidder.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1
Valoarea estimată
68,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Titan International Limited
Adresa poștală:
Localitatea: TA XBIEX [Ta' Xbiex]
Codul poștal: XBX 1407
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.