Publications Office of the EU
Moldova-Chisinau: Autovehicule - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Moldova-Chisinau: Autovehicule

  • Publicată
    25/02/2022
  • Termenul-limită
    31/03/2022
  • Deschiderea ofertelor
    31/03/2022
  • Contract atribuit
    03/05/2022
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Administrația Națională a Penitenciarelor
Locul de executare
NUTS code: Moldova
Locația achizitorului
NUTS code: Moldova
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34100000 Autovehicule
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,000,000.00 MDL
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
4,525,000.00 MDL
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Transport auto pentru necesitățile SAP

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Administrația Națională a Penitenciarelor
Numărul de înregistrare național: 1006601001012
Adresa poștală: str. N. Titulescu 35
Localitatea: mun. Chisinau
Codul NUTS: MD
Codul poștal: MD-2032
Țara: MDA
Persoană de contact: Bradu Victoria
Adresa principală: http://anp.gov.md
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/03/2022 08:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.