Publications Office of the EU
Procurement of an excavator for Vefsn municipality - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Procurement of an excavator for Vefsn municipality

  • Publicată
    21/03/2024
  • Termenul-limită
    04/04/2024
  • Deschiderea ofertelor
    04/04/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Vefsn Kommune
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
43261000 Cupe mecanice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,500,000.00 NOK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2024/1501
Descriere

The tender enquiry is for the delivery of a new wheeled machine for Vefsn kommune. See the attached requirement specifications for further details.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://permalink.mercell.com/223891534.aspx
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/04/2024 12:00
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
3,500,000.00 NOK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.