Publications Office of the EU
Suedia-Kiruna: Renovare a clădirilor degradate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suedia-Kiruna: Renovare a clădirilor degradate

  • Publicată
    21/02/2018
  • Termenul-limită
    12/04/2018
  • Deschiderea ofertelor
    13/04/2018
  • Contract atribuit
    23/04/2018
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Kirunabostäder Aktiebolag
Locul de executare
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Locația achizitorului
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45262690 Renovare a clădirilor degradate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
38,282,600.00 SEK
Numărul de referință al procedurii
2018/5
Descriere

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
13/04/2018 00:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
38,282,600.00 SEK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Personalbolaget i Kiruna AB
Adresa poștală: Arent Grapegatan 31 D
Localitatea: Kiruna
Codul poștal: 981 32
Țara: SWE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.