Publications Office of the EU
Franţa-Paris: Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Paris: Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor

  • Publicată
    10/04/2020
  • Termenul-limită
    15/05/2020
  • Contract atribuit
    30/09/2020
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Fédération AGIRC-ARRCO
Locul de executare
NUTS code: FRI12 Gironde
Locația achizitorului
NUTS code: FR101 Paris
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71310000 Servicii de consultanţă în domeniul ingineriei şi al construcţiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
195,520.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2020-AO-Services-GRD
Descriere

Le présent marché a pour objet la prestation d'aménagement d'espaces dite «space planning» et de maîtrise d'œuvre chantier du projet de rénovation du bâtiment administratif du site de Gradignan (33), propriété du maître d'ouvrage.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_H86RCaRoew
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
195,520.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Kardham
Adresa poștală: Agence de Bordeaux, 70 rue du Jardin Public
Localitatea: Bordeaux
Codul poștal: 33000
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.