Publications Office of the EU
Italia-Roma: Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Roma: Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare

  • Publicată
    27/12/2022
  • Termenul-limită
    15/02/2023
  • Deschiderea ofertelor
    21/02/2023
  • Contract atribuit
    28/09/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITI45 Frosinone
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71240000 Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
744,086.65 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
627,248.58 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Metoda de depunere
Electronic via:
www.acquistinretepa.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
21/02/2023 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
744,086.65 EUR
Valoare contractată finală
627,248.58 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Sidoti Engineering SRL
Adresa poștală:
Localitatea: Albano Laziale
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.