Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Publicată
    22/02/2024
  • Termenul-limită
    25/03/2024
  • Deschiderea ofertelor
    25/03/2024
  • Contract atribuit
    18/04/2024
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL636 Słupski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
24110000 Gaze industriale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,836,267.70 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,564,453.00 PLN
Numărul de referință al procedurii
13/PN.2024
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
25/03/2024 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Cena
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 100
Valoarea estimată
2,836,267.70 PLN
Valoare contractată finală
2,564,453.00 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Messer Polska sp. z o. o.
Adresa poștală:
Localitatea: Chorzów
Codul poștal: 41-503
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.