Publications Office of the EU
Franţa-Malakoff: Servicii de gestionare a salariilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Malakoff: Servicii de gestionare a salariilor

  • Publicată
    11/01/2023
  • Termenul-limită
    06/02/2023
  • Deschiderea ofertelor
    06/02/2023
  • Contract atribuit
    05/04/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
institut national de la consommation
Locul de executare
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Locația achizitorului
NUTS code: FR101 Paris
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79211110 Servicii de gestionare a salariilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
200,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
164,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
INC 2023-021
Descriere

réalisation d'études qualitatives d'évaluation d'émissions radio ou vidéo pour l'institut National de la Consommation

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2152542&orgAcronyme=a4n
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/02/2023 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
200,000.00 EUR
Valoare contractată finală
164,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: viavoice
Adresa poștală: 9, rue Huysmans
Localitatea: Paris
Codul poștal: 75006
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.