Publications Office of the EU
Spania-Barcelona: Servicii de asistenţă socială cu cazare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Barcelona: Servicii de asistenţă socială cu cazare

  • Anunțată
    15/07/2019
  • Publicare estimată
    06/09/2019
  • Publicată
    18/11/2020
  • Termenul-limită
    30/11/2020
  • Deschiderea ofertelor
    07/12/2020
  • Contract atribuit
    04/02/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Institut Municipal de Serveis Socials
Locul de executare
NUTS code: ES511 Barcelona
Locația achizitorului
NUTS code: ES511 Barcelona
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85311000 Servicii de asistenţă socială cu cazare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,219,344.76 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,528,241.66 EUR
Numărul de referință al procedurii
20190336
Descriere

El objeto del contrato es la gestión del Centro Residencial de Inserción Can Planas para personas sin hogar del Instituto Municipal de Servicios Sociales de Barcelona, ​​con medidas de contratación pública sostenible.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Institut Municipal de Serveis Socials
Adresa poștală: C/ València, 344
Localitatea: Barcelona
Codul NUTS: ES511
Codul poștal: 08009
Țara: ESP
Adresa principală: https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/BCN_IMSS
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/12/2020 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
5,219,344.76 EUR
Valoare contractată finală
2,528,241.66 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Progess, Projectes i Gestió de Serveis Socials, S. L.
Adresa poștală:
Localitatea: Barcelona
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.