Publications Office of the EU
Grecia-Chalcis: Gazon artificial - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecia-Chalcis: Gazon artificial

  • Publicată
    03/08/2018
  • Termenul-limită
    21/09/2018
  • Contract atribuit
    27/12/2018
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Δήμος Χαλκιδέων
Locul de executare
NUTS code: EL642 Εύβοια
Locația achizitorului
NUTS code: EL642 Εύβοια
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44114000 Beton
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
197,798.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
269,326.66 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
397/29278/31-07-2018
Descriere

Προμήθεια υλικών, για το έργο με αυτεπιστασία: «Ανακατασκευή περιμετρικού στίβου αγωνισμάτων (ταρτάν), στο Δημοτικό Στάδιο Νέας Αρτάκης», προϋπολογισμού της προμήθειας 347 324,00 EUR με Φ.Π.Α., για το έτος 2018.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.