Publications Office of the EU
Polonia-Wrocław: Servicii de practică dentară şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Wrocław: Servicii de practică dentară şi servicii conexe

  • Contract atribuit
    10/07/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
85130000 Servicii de practică dentară şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
6,332,858.58
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
621,140.86 PLN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Stomatologiczne w zakresie – świadczenia ogólnostomatologiczne.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
6,332,858.58
Valoare contractată finală
621,140.86 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. we Wrocławiu
Adresa poștală: ul. Krakowska 26
Localitatea: Wrocław
Codul poștal: 50-425
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.