Publications Office of the EU
Danemarca-Esbjerg: Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Danemarca-Esbjerg: Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie

  • Publicată
    26/01/2016
  • Termenul-limită
    23/02/2016
  • Contract atribuit
    12/05/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Esbjerg Kommune
Locul de executare
NUTS code: DK032 Sydjylland
Locația achizitorului
NUTS code: DK032 Sydjylland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,500,000.00 DKK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,214,000.00 DKK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Opgaven omfatter teknisk rådgivning og bistand vedrørende projektering og opførelse af ny daginstitution Gl.Vardevej 97 for 55 vuggestuebørn og ca. 160 børnehavebørn med tilhørende personalefaciliteter, udeanlægsom parkering og legeplads. Som en del af rådgivningen af opgaven indgår en vurdering af om eksisterende bygværker på grunden delvist kan indgå i den nye bebyggelse, således at opgaven omfatter renovering af eksisterende bygninger i kombination med nyopførelse og tilbygning. Samtlige entrepriseydelser udbydes ifagentreprise og rådgiveren gennemfører byggeledelse samt fagtilsyn.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Esbjerg Ingeniørerne ApS
Numărul de înregistrare național: 36035382
Adresa poștală: Vestre Dokkaj 1
Localitatea: Esbjerg
Codul NUTS: DK03
Codul poștal: 6700
Țara: DNK
Persoană de contact: Finn Moe Bojsen
Adresa principală: http://www.esbjergkommune.dk/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
2,500,000.00 DKK
Valoare contractată finală
2,214,000.00 DKK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Hallen & Nordby A/S
Adresa poștală: Skolegade 85
Localitatea: Esbjerg
Codul poștal: 6700
Țara: DNK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.