Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Tren de reparare a accidentelor ÖBB 9481 4746 602 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

(Provia-ID 114114) Tren de reparare a accidentelor ÖBB 9481 4746 602

  • Contract atribuit
    03/05/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
ÖBB-Technische Services-GmbH
Locul de executare
NUTS code: anyw
Locația achizitorului
NUTS code: AT130 Wien
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50220000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul feroviar şi pentru alte echipamente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
495,345.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
ProVia-ID 114114
Descriere

O Dezasamblarea și asamblarea pieselor relevante, Pregătirea pentru înlocuirea unui profil în structura caroseriei sau Schimb parțial de profil extrudat, inclusiv dispozitivul de umplere și aspirație de înlocuire, dispozitivul de spălare o Înlocuirea grinzilor lungi superioare o Reparații de vopsire o punere în funcțiune a întregului tren

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Preis
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
495,345.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Siemens Mobility Austria GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Wien
Codul poștal: 1210
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.