Publications Office of the EU
Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica

  • Publicată
    21/06/2024
  • Termenul-limită
    24/07/2024
  • Contract atribuit
    08/04/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Unidade Local de Saúde de Entre o Douro e Vouga, E. P. E.
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33696500 Reactivi de laborator
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,357,746.92 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
10,392,841.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
0182466.122024
Descriere

Aquisição de Reagentes para a Área de Química e Imunoquímica

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
required
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Fator Preço
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 60
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Fator Adequação Técnica
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Fator Preço
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 60
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Fator Avaliação Técnica
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40
Valoarea estimată
5,357,746.92 EUR
Valoare contractată finală
10,392,841.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Abbott Laboratórios, Lda
Adresa poștală:
Localitatea: Amadora
Codul poștal: 2610-008
Țara:
Denumirea oficială: Abbott Laboratórios, Lda
Adresa poștală:
Localitatea: Amadora
Codul poștal: 2610-008
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.