Publications Office of the EU
Franţa-Bourges: Servicii de exploatare forestieră - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Bourges: Servicii de exploatare forestieră

  • Publicată
    04/04/2023
  • Termenul-limită
    02/05/2023
  • Deschiderea ofertelor
    02/05/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Office national des forêts
Locul de executare
NUTS code: FRK11 Allier
Locația achizitorului
NUTS code: FRB01 Cher
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77211100 Servicii de exploatare forestieră
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
2023-8355-009
Descriere

Le présent marché a pour objet la réalisation de prestations d?exploitation forestière d'abattage manuel et façonnage de grumes et billons feuillus et résineux sur le périmètre de l'Agence Territoriale Berry-Bourbonnais de l'Office National des Forêts - Département de l'Allier.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2269416&orgAcronyme=b4n
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/05/2023 13:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.