Publications Office of the EU
Regatul Unit-Mid Calder: Lucrări de montare de geamuri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Regatul Unit-Mid Calder: Lucrări de montare de geamuri

  • Publicată
    28/03/2019
  • Termenul-limită
    10/05/2019
  • Contract atribuit
    01/07/2019
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
NHS Lothian
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: UKM Scotland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45441000 Lucrări de montare de geamuri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
270,000.00 GBP
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
270,000.00 GBP
Numărul de referință al procedurii
NHSLTCGLZ2019
Descriere

NHS Lothian Estates Department is responsible for the 24/7 planned and reactive maintenance of buildings, plant and equipment across approximately 150 properties including 6 main hospital sites. The department is also involved in minor construction projects, installation of new equipment, upgrading and refurbishment of wards. At times of high demand upon the service, there may be a need to supplement the existing NHSL workforce with glazing contractors.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.publictendersscotland.publiccontractsscotland.gov.uk
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
270,000.00 GBP
Valoare contractată finală
270,000.00 GBP
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Airlie`s Glazing and Locksmith Ltd
Adresa poștală: 2/5 Borthwick Veiw, Loanhead
Localitatea: Edinburgh
Codul poștal: EH20 9QH
Țara: GBR

Denumirea oficială: East Lothian Glass and Glazing Ltd
Adresa poștală: 8 Galt Crescent
Localitatea: Musselburgh
Codul poștal: EH21 8HD
Țara: GBR

Denumirea oficială: Gladeunit Ltd T/A The Glass Man
Adresa poștală: 678 Glasgow Road
Localitatea: Wishaw
Codul poștal: ML2 7SR
Țara: GBR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.