Publications Office of the EU
Slovacia-Bratislava: Servicii tipografice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Slovacia-Bratislava: Servicii tipografice

  • Publicată
    22/06/2023
  • Termenul-limită
    20/07/2023
  • Deschiderea ofertelor
    20/07/2023
  • Contract atribuit
    24/08/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Hlavné mesto SR Bratislava
Locul de executare
NUTS code: SK Slovensko
Locația achizitorului
NUTS code: SK Slovensko
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79810000 Servicii tipografice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
266,666.67 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
266,666.67 EUR
Numărul de referință al procedurii
MAGS OVO 46312/2023
Descriere

Predmetom zákazky je poskytovanie polygrafických služieb v súvislosti s výrobou programového magazínu in.ba. Pod polygrafickými službami sa rozumie zabezpečenie všetkých etáp polygrafického výrobného procesu od prijatia tlačových podkladov až po doručenie finálneho výrobku na určené dodacie miesta.
Podrobný opis predmetu zákazky je dostupný v súťažných podkladoch a v ich prílohách na adrese:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/42307/summary

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Hlavné mesto SR Bratislava
Numărul de înregistrare național: 00603481
Adresa poștală: Primaciálne námestie 1
Localitatea: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Codul NUTS: SK
Codul poștal: 81499
Țara: SVK
Persoană de contact: Mgr. Eva Sabová
Adresa principală: https://bratislava.sk/
Electronic via:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/42307/summary
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/07/2023 09:10
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
266,666.67 EUR
Valoare contractată finală
266,666.67 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Slovenská Grafia a.s.
Adresa poștală: Pekná cesta 6
Localitatea: Bratislava
Codul poștal: 83403
Țara: SVK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.