Publications Office of the EU
Franţa-Le Puy-en-Velay: Crotalii pentru animale - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Le Puy-en-Velay: Crotalii pentru animale

  • Publicată
    04/10/2019
  • Termenul-limită
    12/11/2019
  • Deschiderea ofertelor
    18/11/2019
  • Contract atribuit
    17/12/2019
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Chambre d'agriculture de Haute-Loire
Locul de executare
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Locația achizitorului
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
03340000 Crotalii pentru animale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
783,200.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
656,500.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
8
Numărul de referință al procedurii
2019-002
Descriere

Le présent accord-cadre concerne la fourniture de repères officiels d'identification pour les espèces bovines, ovines et caprines et le matériel de pose associé, ainsi que leur acheminement aux lieux de livraison mentionnés dans la commande, et chez les éleveurs du département de Haute-Loire ou à l'EDE de la Chambre d'agriculture de Haute-Loire au Puy-en-Velay.

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.e-marchespublics.com
Ofertele pot fi depuse
Submission for one lot only
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
18/11/2019 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.