Publications Office of the EU
Hüübimisanalüsaatorid koos hoolduse, tarvikute ja reaktiividega - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hüübimisanalüsaatorid koos hoolduse, tarvikute ja reaktiividega

  • Publicată
    10/12/2024
  • Termenul-limită
    27/12/2024
  • Deschiderea ofertelor
    27/12/2024
  • Contract atribuit
    21/02/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33100000 Echipamente medicale
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,600,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
6,000,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
281756
Descriere

Hanke eesmärk on sõlmida raamleping hüübimisanalüsaatorite, lisaseadmete (sh tarkvaralitsentside, lisamoodulite) ja kaasnevate teenuste (sh remont, hooldus ja koolitus) ning seadme kasutamiseks vajaliku kauba soetamiseks.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7538644/tenders
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: permis
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/7538644/tenders
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/12/2024 13:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 90.0
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1.0
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 2.0
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 1.0
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 2.0
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Vaata hanke alusdokumentidest
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 4.0
Valoarea estimată
2,600,000.00 EUR
Valoare contractată finală
6,000,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: aktsiaselts SEMETRON
Adresa poștală:
Localitatea: Tallinn
Codul poștal: 10138
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.