Publications Office of the EU
Polonia-Czempiń: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Czempiń: Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile

  • Publicată
    27/09/2016
  • Termenul-limită
    08/11/2016
  • Contract atribuit
    28/12/2016
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Locul de executare
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Locația achizitorului
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,293,398.41 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,177,698.70 PLN
Numărul de referință al procedurii
CZO.271.14.2016
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Adresa poștală: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Localitatea: Czempiń
Codul NUTS: PL41
Codul poștal: 64-020
Țara: POL
Persoană de contact: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Adresa principală: http://www.selekt.czempin.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
2,293,398.41 PLN
Valoare contractată finală
3,177,698.70 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Szałwiowa 34 A/2
Localitatea: Plewiska
Codul poștal: 62-064
Țara: POL

Denumirea oficială: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Adresa poștală: ul. Szałwiowa 34 A/2
Localitatea: Plewiska
Codul poștal: 62-064
Țara: POL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.