Publications Office of the EU
Serviciul de control și monitorizare pentru implementarea lucrărilor legate de crearea și modernizarea bazelor de date digitale EGiB, BDOT500 și GESUT pentru implementarea proiectului e-Geodesia II - completarea resursei geodezice digitale a voievodatului Lubelskie - etapa I - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Serviciul de control și monitorizare pentru implementarea lucrărilor legate de crearea și modernizarea bazelor de date digitale EGiB, BDOT500 și GESUT pentru implementarea proiectului e-Geodesia II - completarea resursei geodezice digitale a voievodatului Lubelskie - etapa I

  • Publicată
    05/09/2024
  • Termenul-limită
    11/10/2024
  • Deschiderea ofertelor
    11/10/2024
  • Contract atribuit
    13/06/2025
  • Astăzi
    07/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Powiat Krasnostawski
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
289,560.22 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
OR.272.6.2024
Descriere

Obiectul contractului este realizarea serviciului de control și monitorizare a implementării lucrărilor legate de crearea și modernizarea bazelor de date digitale EGiB, BDOT500 și GESUT în cadrul proiectului "e-Geodesia II - completarea resursei geodezice digitale a voievodatului Lubelskie - etapa, pentru municipalități: Fajsławice, Izbica, zona rurală și Żółkiewka, Izbica - Oraș

Metoda de depunere
Electronic via:
https://zamowienia.krasnystaw-powiat.pl/
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://zamowienia.krasnystaw-powiat.pl/
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/10/2024 10:30
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.