Publications Office of the EU
Furnizare pentru virtualizarea bazelor de date Microsoft SQL Server - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizare pentru virtualizarea bazelor de date Microsoft SQL Server

  • Publicată
    29/07/2024
  • Termenul-limită
    26/08/2024
  • Deschiderea ofertelor
    04/09/2024
  • Contract atribuit
    11/10/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
48800000 Sisteme de informare şi servere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
240,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
SUM-24-0386-SIST
Descriere

Furnizare pentru virtualizarea bazelor de date Microsoft SQL Server

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
required
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/09/2024 11:30
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Oferta económica.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 50
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Cobertura funcional.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Equipo de trabajo asignado.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 15
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Metodologia y planificacion .
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Valoarea estimată
240,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: The Whiteam Technology Services, SL
Adresa poștală:
Localitatea: Tres Cantos
Codul poștal: 28760
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.