Publications Office of the EU
Franţa-Lyon: Diverse tipuri de mobilier - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Lyon: Diverse tipuri de mobilier

  • Contract atribuit
    18/12/2014
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: FRK26 Rhône
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39151000 Diverse tipuri de mobilier
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
35,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
14000-06
Descriere

Ce marché concerne la fourniture, la livraison et l'installation de mobilier pour les établissements du CCAS de la ville de Lyon. Le présent marché est divisé en 2 lots, mobilier d'intérieur et mobilier de bureau.
Le mobilier d'intérieur sera adapté au public, entre autre de personnes âgées qui ont des besoins spécifiques (mobilité réduite).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Codul CPV
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
35,000.00
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: DLM
Adresa poștală: 155 rue Eugène Freyssinet, Actiparc de Grézan
Localitatea: Nîmes
Codul poștal: 30000
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.